SPFP – Stowarzyszenie Projektantów Form Przemysłowych

Menu pomocnicze

AKTUALNOŚCI

Konferencja Projektowanie projektantów

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej PROJEKTOWANIE PROJEKTANTÓW, zorganizowanej przez Wydział Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.

Głównym celem konferencji jest prezentacja programów i wymiana doświadczeń w zakresie kształcenia na polu designu zarówno przez szkoły artystyczne, jak i inne szkoły wyższe, które w ostatnich latach włączyły wzornictwo do swej oferty edukacyjnej.

To okazja do spotkania przedstawicieli polskich i europejskich szkół projektowych: wykładowców, studentów i absolwentów wokół zagadnień programów i metod kształcenia, interdyscyplinarności dziedziny sztuk projektowych i roli designu w kulturze.

Konferencja odbędzie się w dniach 23-24 października 2014 w auli Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Partnerami są: CUMULUS International Association of Universities and Colleges of Art, Design and Media i Ogólnopolski Kwartalnik Projektowy 2+3 D. Wszystkie niezbędne informacje znajdą Państwo na stronie: www.projektowanieprojektantow.pl