SPFP – Stowarzyszenie Projektantów Form Przemysłowych

Menu pomocnicze

AKTUALNOŚCI

Konkurs “Diament Meblarstwa”

Informacja prasowa:

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, iż rusza siódma edycja konkursu “Diament Meblarstwa” organizowanego przez meble.pl sp. z o.o. oraz Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o.

Produkty do konkursu można zgłaszać do 15 października br.

Konkurs adresowany jest do producentów mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych mających siedzibę lub przedstawicielstwo na terenie Polski.

Nagrody w konkursie „Diament Meblarstwa” są potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności produktów, wskazaniem doskonałego wizerunku producenta i znakomitego postrzegania przez klientów oraz ekspertów.
Przygotowaliśmy 25 kategorii produktowych, a w tych, które obejmują meble gotowe, umożliwiliśmy uczestnikom podział na klasę standard oraz klasę premium.

W każdej kategorii, jak również w każdej z wyróżnionych klas, zostanie przyznana nagroda “Diament Meblarstwa”.

Oprócz “Diamentów Meblarstwa” przyznane zostaną ponadto “Diament design”, “Diament inspiracje” oraz 4 statuetki przyznane przez cztery grupy jurorów.

W głosowaniu na “Diamenty Meblarstwa” weźmie udział kapituła, w której skład wchodzą eksperci z branży meblarskiej, organizacje, naukowcy, media, architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, przedstawiciele salonów meblowych, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych.

Jury dokona wyboru najlepszych produktów w poszczególnych kategoriach oraz klasach biorąc po uwagę m.in. zastosowane wzornictwo i zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność i zaawansowanie technologiczne, ergonomia i funkcjonalność, relację ceny do jakości i ogólną prezencję mebla.

Wręczenie nagród odbędzie się w grudniu 2012 roku na uroczystej gali zorganizowanej przez organizatora konkursu. Zostanie wydany też okolicznościowy katalog promujący wszystkie zgłoszone i biorące udział w głosowaniu produkty.

 

Wszelkie informacje dotyczące tegorocznej edycji konkursu, jak również pełny skład jury oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej

www.diamentmeblarstwa.pl

Siódma edycja “Diamentu Meblarstwa” została objęta patronatem medialnym i honorowym przez wiele czasopism, portali internetowych oraz instytucji związanych z branżą meblową i nie tylko. Łączy się to z szeroką promocją konkursu w postaci zapowiedzi oraz relacji w mediach.