SPFP – Stowarzyszenie Projektantów Form Przemysłowych

Menu pomocnicze

AKTUALNOŚCI

VIVA Light 2015

Emandes oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie, organizator wydarzenia arena DESIGN i targów Budma, mają przyjemność zaprosić na drugą edycję unikatowej wystawy światła, innowacyjnych technologii i materiałów VIVA Light, w ramach BUDMA 2015.

VIVA Light, to spotkanie projektantów, architektów, inżynierów, technologów, producentów oświetlenia, agentów, dystrybutorów, dostawców innowacyjnych materiałów, techniki świetlnej oraz wszelkich nowych technologii. Wystawy są początkiem szerszej inicjatywy skupiającej i aktywizującej środowisko związane z przemysłem oświetleniowym i nie tylko. Założeniem projektu jest stworzenie forum współpracy pomiędzy osobami o otwartych umysłach, ludźmi myślącymi niekonwencjonalnie, których celem jest powstanie dobrych produktów oświetleniowych oraz wyjątkowych realizacji świetlnych w kraju i za granicą. Na najbliższej wystawie zaprezentowane będą nowości oświetleniowe firm polskich i zagranicznych, które w dziedzinie znakomitego wzorniczo oświetlenia oraz innowacyjnych technik świetlnych, mogą pochwalić się licznymi osiągnięciami. Pokażemy obiekty młodych projektantów i grup projektowych, które zwracają uwagę świeżością podejścia do projektowania. Zaprezentujemy nowatorskie materiały lub niekonwencjonalne przykłady zastosowań tradycyjnych. Celem wystawy jest pokazanie, że warto inwestować w dobry design i nowe technologie. Firmy, które postawiły na innowacje, pozytywnie wyróżniają się na rynku i zapewniają sobie przewagę konkurencyjną.

Będą pokazane obiekty projektantów, m.in.: Achille Castiglioni, Tomek A. Rudkiewicz, Przemyslaw Mac Stopa, Arik Levy, Philipe Starck, Katarzyna Okińczyc, Maria Jeglińska, Xavier Solé , Franco i Luta Bettonica, Piotr Kalinowski (Modelista), Antoni Arola, Enric Rodríguez, Martin Azua, GRID Studio Projektowe, Robert Pludra, Jordi Vilardell, Meritxell Vidal.

Honorowy patronat nad wystawą objęło Stowarzyszenie Projektantów Form Przemysłowych

VIVA LIGHT na Budmie 2015 (10-13 marca 2015, Poznań)
Pawilon nr 6A, stoisko nr 1
Organizatorzy: Emandes, MTP, Samorząd Województwa Wielkopolskiego
www.vivalight.pl