SPFP – Stowarzyszenie Projektantów Form Przemysłowych

Menu pomocnicze

AKTUALNOŚCI

Light it up!

Stowarzyszenie Projektantów Form Przemysłowych jest organizatorem wystawy “Light it up!” podczas XXV Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego Światło 2017. Zaprezentowane zostaną różnorodne projekty oświetleniowe z dorobku członków stowarzyszenia. Lampy i obiekty świetlne powstały na przestrzeni kilku ostatnich lat i odnoszą się do aktualnie panujących trendów w oświetleniu wewnętrznym oraz zewnętrznym. Na wystawie obok dokonań doświadczonych projektantów znajdą się również projekty młodszego pokolenia.

Celem jest promowanie współpracy projektantów wzornictwa z przedsiębiorcami, gdzie wiedza i doświadczenie jednych i drugich skutkują dobrze zaprojektowanymi produktami. Ekspozycja prezentuje owoce tej współpracy, przebytą drogę oraz kierunki, w których zmierza polski design.

Międzynarodowe Targi Sprzętów Oświetleniowych to jedna z największych tego typu imprez w Europie, przyciągająca setki firm z całego świata oraz ogromne rzesze zwiedzających. Ekspozycja jest do obejrzenia na terenie targów w dniach 22-24.03.2017 w Warszawie w Hali Expo.

Projekt tegorocznej ekspozycji autorstwa Studio Robot.