Stowarzyszenie Projektantów Form Przemysłowych – SPFP
ul. Myśliwiecka 8, 00-459 Warszawa
tel. +48 22 628 16 23
spfp@spfp.org.pl

​Kontakt z Zarządem:
Prezes Zarządu: Daniel Zieliński: prezes@spfp.org.pl
Wiceprezes Zarządu: Marzena Wolińska: wiceprezes@spfp.org.pl
Sekretarz: Mikołaj Wierszyłłowski: sekretarz@spfp.prg.pl
Skarbnik: Maciej Stefański: skarbnik@spfp.org.pl
Członek Zarządu: Karolina Chyziak: karolina@spfp.org.pl
Członek Zarządu: Weronika Rochacka Gagliardi: weronika@spfp.org.pl
Członek Zarządu: Tomasz Kwiatkowski: tomasz@spfp.org.pl

Media społecznościowe: instagram, facebook, pinterest